خانه وبلاگ برند های جهانی خودرو های لوکس دنیا

خودرو های لوکس دنیا

اتو گالری جزیره

آسایش و راحتی رویایی، امنیت افزونتر، سهولت افسانه‌ای در رانندگی و حداکثر سرعت را در بهترین خودروهای لوکس جهان شاهد باشیم. براستی از تصورخود در قصر چرخدار و متحرکی که اعجاب آور است، چقدر لذت خواهید برد؟

مدت زمانی است که غول های بزرگ و نام آور صنعت خودروسازی بیکار نبوده اند. آنان با استفاده از طراحان زبده و با استعداد از این فن، هر لحظه خلاقیتی نو در گستره این صنعت نام آور به عرصه ظهور رسانده اند. در واقع می‌توان گفت که هر یک از هیولاهای این صنعت به نوبه خود در جهت مدرن تر نمودن خودروهای لوکس،  قدمی فراتر از دیگری برداشته و به معروفیت و کسب در آمد خود افزوده اند.

ماشین های لوکس اصولاً به چگونه اتومبیل هایی گفته می شود؟

اتومبیل هایی که دارای غایت زیبایی، آسایش و راحتی، کیفیت بسیار بالا و برخوردار از مدرن ترین تکنولوژی‌های روز دنیا هستند، ماشین های لوکس نامیده می‌شوند. این اتومبیل ها به تناسب مدرن بودن، دارای هزینه های بالا و سرسام آورند. در یک نگاه اجمالی می‌توان از چند اتومبیل که در سال 2018 به عنوان برترین های اتومبیل شناخته شده اند، نام برد.

الف) اتومبیل آلمانی مرسدس بنز کلاس اس

خودرو لوکس مرسدس بنز کلاس اس، با تعبیه یک دوربین در قسمت جلوی اتومبیل، توانایی آن در برخورد با دست اندازها و ناهمواری های زمین بالا می رود که با تشخیص به موقع و سریع، سیستم تعلیق خودرو را با آن هماهنگ می سازد.

ب) بی.ام.و سری 7

خودرو لوکس بی.ام.و سری 7، که برای سبکتر شدن این خودروی قدرتمند و زیبای آلمانی، از فیبر کربن زیادتری در ساخت آن استفاده شده است.

پ) آئودی A8

خودرو لوکس آئودی A8، اتومبیل لوکس آلمانی که در نسل جدید خود از 40 سیستم کمک راننده بهره برده و بدین وسیله به خودرو این امکان را می دهد که تا مسافت 60 کیلومتر خودران بشود.

ت) رنجروور اس یو وی

خودرو لوکس رنجروور اس یو وی، یکی از ماشین های لوکس بریتانیایی که خاص طبقه ثروتمند جهان است و به درجه ای از دانش جدید و تکنولوژی رسیده که به عنوان یکی از بهترین شاسی بلند ها خوانده می شود.

ث) رولز رویس Ghost

خودرو لوکس رولز رویس که در تاریخچه خود، کشور بریتانیا را یدک می‌کشد، ماشین لوکس دیگری است که خاص طبقه مرفه اجتماع است. شما در این اتومبیل احساس راحتی بسیاری خواهید نمود. این اتومبیل در سال 2003 میلادی به شرکت آلمانی بی.ام.و واگذار شد.

ج) پورشه پانامرا توربو

خودرو لوکس پورشه پانامرا توربو، این ماشین آلمانی که در همه حال وضعیت اسپرت خود را حفظ کرده، قادر است که در پیچ های تند، تعادل و پایداری خود را در بالاترین سطح چسبندگی به زمین حفظ نماید.

چ) بنتلی بنتایگا

خودرو لوکس بنتلی بنتایگا، یکی از برترین های سال 2018 است که با دامنه دید وسیع و موقعیت عالی راننده، شاید بتوان بنتلی را یکی از سریعترین شاسی بلندهای بنزینی دانست.

ح) جگوار XJ

خودرو لوکس جگوار XJ، این اتومبیل با بالا بردن سطح طراحی داخلی و افزایش قدرتمندی خود یکی دیگر از اعجوبه های اتومبیل های لوکس است.

خ) لکسوس LS

خودرو لوکس لکسوس LS، این اتومبیل ژاپنی با بالا بردن تکنولوژی خود در ایمنی بیشتر و کاهش وزن، علناً به چشم می‌آید.

د) مازراتی کواتروپورته

خودرو لوکس مازراتی کواتروپورته، اتومبیل ایتالیایی که با بالا بردن سیستم هوشمند و تشخیص نقطه کور به عنوان یکی از اتومبیل های لوکس قلمداد می‌شود.


خودروهای لوکس رهبران کشورهای مختلف

نکته قابل توجه اینکه بعضی از رهبران کشورهای مختلف از خوروهای تولید داخل کشور خود استفاده می‌کنند که به نوعی از تولیدات داخلی خود، حمایت ویژه کرده و به این وسیله توانایی صنعت وطن خود را نمایش دهند. مانند:
امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه که از اتومبیل فرانسوی DS7 Cross Back یا انگلا مرکل صدر اعظم آلمان از آئودیA8 L  آلمانی و دونالد ترامپ رئیـس جمهور امـریکا از کادیلاک امریکایی The beast استفاده می‌کنند ولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از بنز آلمانیS600 بهره می‌برد.

اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *